Hej! Już od 31 maja możecie korzystać w naszym pięknym mieście nad Odrą z usług aplikacji WOLT. Za jej pomocą zamawianie jedzenia z ulubionych wrocławskich restauracji wprost do Waszych domów staje się jeszcze prostsze.

Wolt jest obecny w 15 krajach, ponad 50 miastach i współpracuje z ponad 2500 restauracjami, 3000 kurierami oraz zatrudnia obecnie ponad 250 pracowników dbających o utrzymanie wysokiego standardu. Co ciekawe, sama aplikacja została pobrana już ponad milion razy na terenie całej Europy.

wolt1

We Wrocławiu możecie zamawiać jedzenie z ponad 60 restauracji, między innymi z Pasibusa, Thali, Wyłowione, Pod Strusiem, Curry Zone, Balkan Burger Bar, czy Ahimsy. Wolt zapewnia, że od przygotowywania dania w restauracji, po całą trasę kuriera do domu lub biura, mija maksymalnie 35-40 minut. Kurierzy poruszają się po mieście rowerami, skuterami oraz samochodami. Poznacie ich po charakterystycznych niebieskich strojach z napisem WOLT.

Logując się do aplikacji otrzymujecie informację, jakie restauracje znajdują się w pobliżu miejsca, w którym aktualnie przebywacie. Co jest ciekawostką jedzenie możecie zamówić też do stolika w restauracji, więc jeśli jest tłok przy kasie lub przypadkiem jesteście w nastroju nieprzysiadalnym, to ta funkcja jest dla Was. Od momentu zamówienia możecie w aplikacji śledzić na bieżąco, gdzie znajduje się zamówione jedzenie.

wolt2

wolt3

 

Gdybyście mieli uwagi, zapytania lub coś poszłoby nie po Waszej myśli, to w apce znajduje się Live Chat. Możecie porozmawiać na żywo z konsultantem, a nie botem, co jest mega dużym plusem i ułatwia sprawne wyjaśnienie nieporozumień.

Obecnie strefa Wolta we Wrocławiu to Stare Miasto, Śródmieście, Przedmieście Oławskie, Nadodrze, Krzyki, Kleczków, Popowice, Ołbin, Zacisze, Zalesie, Sępolno, Grabiszyn, Biskupin, Południe, Szczepin, Dąbie oraz Bartoszowice.

Jeśli chcesz zdobywać darmowe dostawy, to wystarczy, że w aplikacji odszukacie swój unikalny kod, który możecie dalej przesyłać znajomym. Gdy Wasz znajomy składa pierwsze zamówienie zgarniacie 3 tokeny, gdzie jeden token to równowartość jednej podstawowej dostawy.

 

Smacznego! #Wolt #wroclovers

 

wolt4

wolt5

wolt6

Share Button
WOLT – pyszne jedzenie wprost pod Twoje drzwi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *