ExploreUWr (1)

Gaudeamus Igitur! Radujmy się, bo już 4 lutego, odkryjemy głęboko skrywane tajemnice wrocławskiej Alma Mater! Tego dnia zapraszamy Was na photowalk i eksplorację Uniwersytetu Wrocławskiego!

Zabierzemy Was do miejsc, które może sami znacie ze swoich studenckich lat spędzonych w murach naszej zacnej uczelni, ale też otworzą się przed Wami miejsca niedostępne dla zwykłych Żaków!

Między innymi zajrzymy do odnowionej Auli Leopoldyńskiej oraz Oratorium Marianum. Wdrapiemy się na Wieżę Matematyczną, a już tam będąc zwiedzimy przy okazji… strych! A jeśli myślicie, że Uniwersytet Wrocławski to tylko jeden gmach przy placu Uniwersyteckim, to wyprowadzimy Was z błędu udając się na ulicę Kuźniczą 35, gdzie zobaczycie dziedziniec wewnętrzny z figurą Św. Łucji, następnie przejdziemy do Budynku D podziwiać tarasy przy bibliotece, a stamtąd przebiegniemy na Plac Nankiera i do Biblioteki na Piasku, gdzie czekać będzie na nas niesamowita i zupełnie wyjątkowa możliwość zejścia do schronu ostatniego komendanta Festung Breslau, generała Hermana Niehoffa.

Naszym przewodnikiem tego dnia będzie jedyna i wyjątkowa Pani Snapchat, czyli super dziewczyna, która ogarnia social media UWr! Więc uważajcie na nią, kiedy będzie przemykać między Wami robiąc Snapy. Tylko spokojnie! Bo snapy po 24 h znikną 🙂

A na końcu tej drogi, dla wybrańców mamy ogromną niespodziankę, a mianowicie możliwość zrobienia sobie jedynego na skalę światową selfie z profesorem Janem Miodkiem. Ciekawe swoją drogą, co sądzi o użyciu w języku codziennym takich słów jak: „Insta”, „Selfie”, „Lajki”, czy „Szery”? Będzie więc okazja, żeby go o to zapytać!
Tym razem w naszym Explore może wziąć udział 40 osób.

UWAGA! Bardzo ważne!

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnego konta na INSTAGRAMIE, założonego minimum 1 stycznia 2017.

Osoby niespełniające tego wymogu nie będą wpisane na listę uczestników. Wszyscy chcący wziąć udział powinni, do 31 stycznie wysłać maila zgłoszeniowego na adres: explore.wroclaw@gmail.com

Mail należy zatytułować: UNIWROC

UWAGA! W treści maila można zgłosić: JEDNEGO uczestnika. W mailu podajemy nazwę swojego profilu Instagramowego oraz imię i nazwisko.

01 lutego poinformujemy Was mailem zwrotnym o wpisaniu na listę uczestników Instameetu.

ZAPRASZAMY!

WrocloversUniwersytet Wrocławski

#explore_uniwroc #uniwroc #wroclovers

Aby być na bieżąco dołącz do wydarzenia na Facebooku:  https://www.facebook.com/events/1628525964116836/

Share Button
Explore Uniwersytet Wrocławski
Tagi:                

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *