Po dłuższej przerwie serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie naszego projektu EXPLORE WROCŁAW. W ostatnią sobotę lipca chcemy Was zabrać na wspólny spacer po Ołbinie, a naszym przewodnikiem będzie Magda. Specjalistka od wrocławskich kamienic i ich pięknych kafli, autorka bloga old.kafel.story.

Trasa jaką zamierzamy Was poprowadzić niech pozostanie niespodzianką aż do Godziny Zero.
Zbiórka w sobotę, 29 lipca o godz. 14.00 na kamiennej ławce przy ulicy Nowowiejskiej (obok przedszkola i przystanków linii 0 i 1). Mapka poglądowa poniżej 🙂

mapka olbin

Tradycyjnie na nasz spacer obowiązują zapisy, gdyż wspólnie z Magdą ustaliliśmy limit miejsc na 20 osób.
Chętnych do udziału w photowalku prosimy o zgłoszenie mailowe. Temat maila – „Explore Wrocław – Ołbin”, w treści wpiszcie prosimy swoje imię, nazwisko i nick z instagrama. Tradycyjnie prosimy też o zgłaszanie w jednym mailu jednej osoby. Na zgłoszenia czekamy do środy, w czwartek spodziewajcie się maila z potwierdzeniem.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na nasz adres mailowy explore.wroclaw@gmail.com
Czy na photwalk po Ołbinie można zabrać dzieci? jak najbardziej, nawet jeśli znudzi im się eksplorowanie kamienic to w pobliżu są trzy place zabaw.

Na koniec, jeśli jeszcze nie obserwujecie bloga Magdy to koniecznie tam zajrzyjcie i dodajcie ją do ulubionych, dziewczyna odkrywa kamieniczne perełki. Słowo 🙂
https://www.facebook.com/oldkafelstory/

 

 

Share Button
Explore Wrocław – kamienice Ołbina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *