WROCLOVERS, to najprościej mówiąc ludzie, którzy kochają Wrocław! Zamykamy miasto w kadrach i zapraszamy was do wspólnego eksplorowania niedostępnych dla turystów a czasami i  dla mieszkańców miejsc. Tworzymy niesamowitą społeczność, której efekty pasji do fotografowania można zobaczyć na Instagramie (i nie tylko!).

Prowadząc konto skupiamy się na pokazywaniu wszystkiego co składa się na pozytywny obraz Wrocławia. Miasta, w którym żyjemy i które stanowi dla nas niekończące się źródło inspiracji!

Od rozpoczęcia działalności, bardzo szybko okazało się, że nasz profil Instagramowy jest dla nas jedynie zaczynem do działań w tak zwanym realu i platformą do budowania społeczności.  W 2015 roku rozpoczęliśmy projekt Explore Wrocław, w ramach którego eksplorujemy Instagramowo stolice Dolnego Śląska oraz jej okolice, zaglądając do miejsc niedostępnych dla zwiedzających… Do tej pory udało nam się zaprosić Instagramerów na photowalki do miedzy innymi:  Wrocław Stadion, Radio Wrocław, Radio RAM, Wrocławskie Centrum Badań EIT+ ,Centrum Technologii Audiowizualnych, OVO Wrocław, ZAMEK KSIĄŻ Oficjalny Profil oraz Stara Kopalnia – Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu, a to jeszcze nie koniec naszej przygody!

Na nasze instameety przychodzi od kilkudziesięciu do kilkuset osób! Stworzyliśmy niesamowitą społeczność ludzi zajaranych Instagramem, fotografią mobilną i Wrocławiem.

W ramach Explore nasi WROCLOVERS wykonali tysiące zdjęć, odwiedzili dziesiątki miejsc, do których zwykli śmiertelnicy nie mają dostępu, poznali setki nowych ludzi z pasją, a my rozdaliśmy im dziesiątki nagród oraz podarowaliśmy niezliczone ilości niesamowitych doznań!

Dołącz do naszej społeczności i poznawaj z nami Wrocław i Dolny Śląsk