Nasz 

Jesteśmy grupą fotografów, którzy uwielbiają Wrocław. Nie tylko zamykamy w kadrach stolicę Dolnego śląska, ale też piszemy na blogu o swoim mieście, o zagadnieniach fotograficznych oraz o fotografii mobilnej i instagramie. Działamy od 2015 roku i przez ten czas stworzyliśmy jeden z najpopularniejszych w Polsce profili miejskich na Instagramie. Współpracujemy z lokalnymi władzami, instytucjami oraz z markami, a nasze działania od początku zmierzały do aktywizacji lokalnej społeczności. W ramach naszych projektów Explore Wrocław oraz Explore Dolny Śląsk zorganizowaliśmy kilkadziesiąt fotograficznych wycieczek, w których udział łącznie wzięło kilka tysięcy ludzi. W ramach naszych działań organizujemy również wystawy oraz warsztaty fotograficzne.

Asia Witek – prawdziwy urban explorer wrocławskich kamienic. Swoje kadry skupia na krętych, drewnianych bądź ażurowych schodach i ozdobnych bramach. Wsiada do pociągu “byle jakiego” i fotografuje, a +50 do szczęścia daje jej parowóz na czele składu. Jak sama o sobie mówi, ostrowianka z urodzenia, torunianka sercem, wrocławianka z wyboru. Od lat działa w fantastycznym fandomie, spotkacie ją m.in. na wrocławskich Dniach Fantastyki.

 

Bartosz Mokrzycki – człowiek z bananem na twarzy, 177 postów na instagramie (procent kolorowych zdjęć: 1,69%). Spośród nich najczęściej przewijają się przestrzenie, które prowokują odbiorcę do poszukiwań – odpowiedzi na pytania, jakie musi sobie zadać w spotkaniu z obrazem. Prawdziwy majsterkowicz, sam tworzy narzędzia swojej pracy, czyli kamery otworkowe. Rzadko korzysta z wizjera aparatu, buduje kadry we wnętrzu swojej głowy.

 

Marcin Walencik – człowiek instytucja, który zna wszystkich, a wszyscy znają jego. Propagator Instagrama, bloger, fotograf, przedsiębiorca i influencer. Współzałożyciel Instagramers Wrocław oraz Wroclovers. Założyciel Instagramers Wałbrzych. Social Media i Community Manager w Europejskiej Stolicy Kultury WROCŁAW 2016 oraz The World Games 2017. Zaangażowany w wiele projektów około Social Mediowych. Organizator wydarzeń propagujących Instagrama, social media oraz fotografię mobilną . Zawodowo  właściciel TEACHERSteam.pl

Marek Maziarz – dynamiczny i szczery – tak samo jak jego zdjęcia. Obecny zawsze tam gdzie dzieje się coś ekscytującego. Potrafi zatrzymać się i zobaczyć człowieka w tłumie ludzi. Nie przedstawia Wrocławia jako produkt do wydrukowania w przewodniku dla turystów, a realne jego oblicze. Obecny na wielu manifestacjach, koncertach, potrafiący utrwalić emocje.