Zapraszamydowspółpracy

Nawet nie wiesz jak się cieszymy, że tu zaglądasz!

To oznacza, że zainteresował Cię nasz blog, a w konsekwencji, jest wysoce prawdopodobne, że nadajemy na tych samych falach. Jeśli chcesz pójść o krok dalej i współpracować z nami, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje.

Domyślam się, że masz jakiś pomysł. Wspólnie możemy opracować najlepszą drogę do jego realizacji w sposób kreatywny i skuteczny.

Jesteśmy gotowi do współpracy z Tobą lub Twoją marką, ale tylko wtedy, kiedy jej zasady będą opierać się na prostej regule, win-win, a produkty lub usługi, które reprezentujesz współgrają z tematyką naszego bloga i naszymi działaniami.

Jako, że jesteśmy zawziętymi instagramerami, trendwatcherami oraz uzależnionymi od social mediów geekami i gadżeciarzami stanowimy jednostki wysoce kreatywne. Żal byłoby z tego nie skorzystać. Nie sądzisz?

Interesują nas intrygujące, niekonwencjonalnie prowadzone działania, szczególnie te odważne i nieszablonowe. Możemy zaproponować Ci promocję poprzez wpisy sponsorowane, testy, recenzje jak i partnerstwo. Oferujemy również prowadzenie szkoleń, wykładów, czy konferencji na tematy związane z fotografią mobilną, budowaniem marki  z wykorzystaniem aplikacji Instagram, social mediów lub przygotowanie wykładu na wspólnie ustalony temat, pozostający w kręgu naszych zainteresowań.

Chętnie poprowadzimy także instagramowy profil Twojej marki.

Jeśli chciałbyś z nami o tym porozmawiać kliknij tutaj.


Dotychczas współpracowaliśmy z: