Today's not the day for_moderation_(1)

Już 25 marca, w sobotę zapraszamy wszystkich #foodies, #instafoodies, fanów zdrowego jedzenia oraz Instagrama do spotkania z nami w Eko Bazarze w ramach World Wide Instameet 15!

Będzie to świetna okazja, aby zjeść z nami pyszne i zdrowe śniadanie, dowiedzieć się jak można w prosty i efektowny sposób robić zdjęcia kulinarne oraz przybić piątkę z Beatą ściechowską, zwyciężczynią II edycji Masterchefa.

Spotykamy się w EkoBazarze, który jest  pop’upowym targiem, który w każdą sobotę między 8.00 i 16.00 rozkłada się w klimatycznych halach przy Tęczowej 57. Na stoiskach kilkunastu wystawców można zrobić eko zakupy na cały tydzień. Bogaty asortyment Eko Bazaru łączy jedno – produkty tu  sprzedawane posiadają certyfikat ekologiczny.

Na początek, zapraszamy Was na pyszne śniadanie, które z Eko Bazarowych produktów przygotuje dla nas Piotr  Andruszko – lider Slow Food Youth Wrocław, który, jest kulinarnym człowiekiem orkiestrą. Piotr jest szefem kuchni, organizatorem oraz prowadzącym warsztaty kulinarne, współpracuje z m.in. Slow Food International, Fundacją Szkoła Na Widelcu Grzegorza Łapanowskiego oraz Kuchnia+ Food Film Fest.

Śniadanie serwowane przez Piotra, znajdzie swoje miejsce na wielkim stole, który stanie się tłem dla stylizowanej sesji fotograficznej z Waszym udziałem. Każdy z Was będzie miał szansę do wzięcia udziału w warsztatach z fotografii food stylingu. Dowiecie się jak w prosty i przykuwający uwagę sposób robić zdjęcia kulinarne. Warsztaty te poprowadzą dla Was: Małgosia Zabokrzycka znana z bloga Trawka Cytrynowa (www.trawkacytrynowa.pl), na którym od 4 lat dzieli się autorskimi przepisami. Pasjonatka fotografii i stylizacji kulinarnej- jej zdjęcia I stylizacje znalazły się m.in w magazynach KUKBUK i Slowly Veggie. Współprowadzącą będzie Żaneta Hajnowska z bloga (www.cupcakefactory.pl), z wykształcenia ekonomistka, z pasji cukiernik i fotograf kulinarny, która swoją pasją dzieli się również na vlogu Cupcake TV. W trakcie warsztatów będziecie mieli szansę, pod okiem naszych specjalistek, spróbować swoich sił w foto sesji foodstylingu.

Na koniec, a właściwie używając nomenklatury kulinarnej, na deser zapraszamy Was na spotkanie ze zwyciężczynią Masterchefa, Beatą Śniechowską która przekona Was że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Powinno być pożywne, pełnowartościowe, ale przede wszystkim bardzo smaczne. Właśnie takie podejście reprezentuje Beata, która na co dzień gotuje w swojej restauracji „Menu Motto” we Wrocławiu, a prywatnie jest mamą małego Marcela. W swojej książce „Pyszne poranki” przedstawia ponad sto inspiracji jak przeciwdziałać porannej rutynie na talerzu i każdego dnia cieszyć się energetycznym śniadaniem. Jeśli tylko macie jakieś pytania, do Beaty, to będzie okazja, aby je zadać.

Oczywiście w trakcie naszego spotkania będzie wiele dodatkowych atrakcji oraz konkurs, ale  o tym później!

Tym razem w naszym wydarzeniu może wziąć udział 40 osób.

UWAGA! Bardzo ważne!

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnego konta na INSTAGRAMIE, założonego minimum 1 lutego  2017. Osoby niespełniające tego wymogu nie będą wpisane na listę uczestników.

Wszyscy chcący wziąć udział powinni, do 22 marca wysłać maila zgłoszeniowego na adres:

explore.wroclaw@gmail.com

Mail należy zatytułować: EKOBAZAR

UWAGA! W treści maila można zgłosić: JEDNEGO uczestnika.

W mailu podajemy nazwę swojego profilu Instagramowego oraz Imię i nazwisko.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

23 marca poinformujemy Was mailem zwrotnym o wpisaniu na listę uczestników Instameetu.

link do wydarzenia na fb – https://www.facebook.com/events/1771122149776975/ 

ZAPRASZAMY!

WrocloversUniwersytet Wrocławski

#ekobazarwroclaw #wiosennesniadanie #wroclovers #wwim15

Share Button
Wiosenne Foto Śniadanie – WORLD WIDE INSTAMEET 15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *