Tydzień z litrą „R” zakończył się, a w międzyczasie rozpoczęły się wakacje, co nastraja pozytywnie. Więc już teraz czekamy na Wasze zdjęcia z Wrocławiem w tle i tematyką rozpoczynającą się na literę „S”. S jak słońce, s jak spokój, s jak…. No właśnie, liczymy na Waszą kreatywność.

Warto wziąć udział w tworzeniu z nami alfabetu wrocławskiego, ponieważ  najlepsze zdjęcia z zostaną wyeksponowane na wystawie.

Zanim przedstawimy laureatów i osoby wyróżnione to na wszelki wypadek szybko przypomnimy zasady Alfabetu Wrocławskiego. Oto one:

–  Waszym zadaniem jest publikowanie na Instagramie zdjęć, które nawiązywać będą tematyką do litery tygodnia z Wrocławiem w tle. Na przykład: A jak Arsenał, autobus, Afrykarium, artyści uliczni, Akademia Muzyczna, antykwariat, atrakcyjna dziewczyna z wrocławskim rynkiem w tle etc. Więc jak sami widzicie nie muszą to być tylko budynki, czy zabytki, ale też czynności i sytuacje, dla których tło stanowi Wrocław. Na przykład, S jak spacer nad Odrą, T jak taniec w klubie, B jak bieg po parku,

– każde zdjęcie musi posiadać trzy hashtagi: #wroclovers, #alfabetwroclawski oraz hashtag z literą tygodnia, na przykład: #IjakWroclaw,

– zdjęcie powinno posiadać komentarz zaczynający się od zwrotu: A jak…, B jak…, C jak… itd. Opisujący co znajduje się na zdjęciu. Na przykład: A  jak Arkady Wrocławskie, B jak Bulwar  Dunikowskiego etc.

– zdjęcia możecie publikować na Instagramie do niedzieli, do godziny  24:00,

– we wtorki, na naszym blogu oraz na Instagramie prezentujemy wybrane zdjęcia tygodnia,

– w zabawie nie biorą udziału zdjęcia promujące konkretne firmy, marki, produkty lub usługi.

Oto lista wyróżnionych autorów zdjęć tygodnia z literą #RjakWrocław:

R jak rury! Ruszyła produkcja chmur

R jak Rędziński

R jak reklama Wrocławia

R jak ruch uliczny

R jak rower

R jak różowa pantera

R jak rzeźby

R jak Ruska 46

R jak rzeźbione balustrady

Share Button
Wrocław od A do Z #RjakWrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *