Uchwycić na fotografii muzykę jest praktycznie niemożliwe… za to budynki, w której rozbrzmiewa są niemałą gratką dla fascynatów architektury.

Po wakacyjnej przerwie zaprosiliśmy was na wspólną eksploracje nowopowstałego Narodowego Forum Muzyki. Perełka wrocławskiej architektury nie tylko otworzyła swoje tajemnice przed muzykami, ale także przed czujnym okiem Wrocloversów.

Odwiedziliśmy nie tylko przestrzenie dostępne dla słuchaczy takie jak sale koncertowe, ogromną Salę Główną, ale także części dla techników sterujących falami dźwiękowymi. Gospodarzem i przewodnikiem naszego photowalku był nie kto inny jak Dyrektor NFM, Andrzej Kosendiak.

Po zakończeniu zwiedzania byliśmy uczestnikami koncertu Wrocławskiej Orkiestry Barokowej, który był połączeniem niesamowitych dźwięków instrumentowych oraz nowoczesnej technologii.

Narodowe Forum Muzyki nie tylko rozpieszczało nas 4 godzinnymi koncertami zespołów, ale przygotowało także nagrody w naszym Instameetowym konkursie. Bilety na koncerty w ramach Festiwalu Wratislavia Cantans w NFM, koncerty symfoniczne, płyty CD z muzyką oraz okazjonalne upominki 🙂

Dziękujemy wam za wspólną podróż, nie brakowało zarówno dobrej zabawy jak i muzycznych uniesień. Podziękowania również dostaliśmy od oficjalnego konta @instagram, jako docenienie naszych działań i budowanie wspaniałej społeczności, jaką jest Wroclovers 🙂

„We are grateful for everything you’ve done for the Instagram community.
— @instagram community team

Share Button
Explore NFM – Narodowe Forum Muzyki
Tagi:                        

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *