Wyjątkowa architektura i najnowsze rozwiązania – na ostatnie spotkanie w 2015 roku z Explore Wrocław zaprosiliśmy was do powstającego w centrum wielofunkcyjnego kompleksu OVO. To była niepowtarzalna szansa dla instamaniaków, aby zobaczyć od kulis powstawanie tego nowoczesnego budynku, oraz uchwyć tętniące życiem centrum miasta.

Tym razem mogliśmy zaprosić jedynie 20 osób, ale to właśnie one mogły wygrać w konkursie profesjonalną sesję zdjęciową w gotowym już budynku OVO Wrocław.

Jeszcze przed spotkaniem, poprosiliśmy was, abyście przyszli w roboczych butach. Każdy z nas otrzymał na starcie kaski zabezpieczające czy też kamizelki odblaskowe, bo trzeba zaznaczyć, że budynek OVO jest nadal w trakcie powstawania.

Odwiedziliśmy sale balową, lokale handlowo-usługowe, patio jak i apartamenty oraz penthouse’y, które na chwile obecną zastaliśmy w stanie surowym. Jednak nie trzeba było zbytnio puszczać wodzy wyobraźni, żeby zauważyć ich potencjał i funkcjonalność dla przyszłego zastosowania.

Nie straszne były wystające elementy konstrukcji, a najwyższe piętra odbierały dech w piersiach – przede wszystkim dzięki widokom na Promenadę Staromiejską. Właśnie na nich wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie całej naszej Wrocloversowej ekipy.

Share Button
Explore OVO
Tagi:                        

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *