„EXPLORE” – (j.ang) [ɪks`plo:(r)] czasownik; – badać, odkrywać.

Startujemy z nowym formatem naszych spotkań instameetowych! EXPLORE WROCŁAW to niepowtarzalna szansa dla fanów instagrama, by zobaczyć i sfotografować miejsca, które z reguły są niedostępne dla zwiedzających.

Pierwszym miejscem instagramowej eksploracji jest Stadion Wrocławski – alma mater piłkarzy Śląsk Wrocław, mających dostęp do wszystkich atrakcji obiektu. Jednak tym razem żadne drzwi nie zostały zamknięte dla wnikliwych wrocloversowych badaczy.

Od murawy aż po dach – a po drodze uczestnicy mogli zobaczyć szatnie piłkarzy, strefe VIP, sale konferencyjną, trybuny jak i… stadionowy areszt. Dla wielu z nas była to pierwsza i miejmy nadzieję jedyna wizyta w ostatnim z wymienionych miejsc 🙂

Jak zawsze na wrocloversów przygotowaliśmy konkurs. Osoby, które najlepiej oddały w formie zdjęć temat “Stadion jakiego nie znasz” wygrały między innymi wejściówki do strefy VIP na mecz Śląsk Wrocław, zaproszenia na tor Kartingowy Wrocław, wejściówki do klubu Fitness Funfit… i największą gratkę dla pasjonatów fotografii: akredytacje fotoreporterskie.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy wspólnie eksplorować zakamarki Stadionu Wrocław. Projekt EXPLORE WROCŁAW będzie z nami przez cały najbliższy rok, co da nam okazję odkryć tajemnice innych wrocławskich miejsc.

Share Button
Explore Stadion Wrocław
Tagi:                        

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *