Instagramowy Wrocław wyłania się spod zimowych pierzyn! W pierwszy dzień wiosny rozpoczynamy naszą działalność od największego w Polsce WORLDWIDE INSTAMEET w centrum spotkania kultury, rozrywki oraz niesamowitej architektury – mowa oczywiście o wrocławskim Starym Mieście.

Jak wiadomo, każde miasto ma w sobie niepowtarzalny czar. Wrocław to nie tylko potężne budowle nadające urok miastu, ale także drobne detale, których piękno czasem jest ukryte na pierwszy rzut oka. Dlatego tematem naszego pierwszego konkursu dla wrocloversów jest “Wrocław tkwi w szczegółach”.

Na spacer z przewodnikiem miejskim połączony z fotografowaniem wrocławskich ulic zawitało ponad 100 osób! Każda z nich otrzymała gadżety od naszych partnerów – Instadruk, Wrocław 2016 oraz fanpage Wroclaw [Wroclove].

Celem było przede wszystkim odkrycie Wrocławia na nowo, zgłębienie się w jego uliczki i uchwycenie detali tego pięknego miasta. A efekty? Niemal 250 zdjęć opublikowanych #wroclovers oraz #wroclove_instameet. Ponad to, z najciekawszych zdjęć przesłanych do nas, utworzyliśmy film poklatkowy, pokazujący całe wydarzenie z perspektywy wrocloversów.

Finałem naszego spotkania było utworzenie na żywo instagramowego profilu, czyli INSTAGRAM LIVE. Makiety instagramowych ramek zmotywowały uczestników do utrwalenia tego wspaniałego czasu, który z nami dzieliliście.

„Ach, gdyby siłę podniecenia mierzono ilością natężenia pikseli na metr kwadratowy, to w pierwszy dzień wiosny we Wrocławiu zaliczylibyśmy jedno wielkie grupowe szczytowanie.”

 

Share Button
WORLDWIDE INSTAMEET 2015
Tagi:                        

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *