Witamy ponownie po niemalże 3 miesiącach od ostatniego naszego spotkania z serii EXPLORE WROCŁAW! Wiemy, że wielu z was tęskniło za zwiedzaniem nowych, nieodkrytych jeszcze miejsc na mapie Wrocławia. Jednak warto było czekać, ponieważ z okazji Światowego Instameetu przygotowaliśmy dla was aż dwa fotospacery, a to wszystko w ciągu jednego weekendu.

Pierwszego dnia zabraliśmy was w podróż… a dokładnie do centrum podróży jakim jest Wrocławskie Lotnisko im. Mikołaja Kopernika. Również tym razem odwiedziliśmy te zakątki, które są dostępne zazwyczaj jedynie pracownikom i władzom lotniska. Na ten odlotowy photowalk mogliśmy zabrać jedynie 20 osób, jednak mamy nadzieję, że zdjęcia jakie zrobiliśmy rekompensują stratę tym, którzy nie zdążyli zaklepać sobie miejsca 🙂

Ubrani w odblaskowe kamizelki z napisem “VISITORS” mogliśmy rozpocząć naszą eksplorację. Trafiliśmy miedzy innymi na płytę lotniska, gdzie samoloty już czekały na sesję zdjęciową i ciekawskie spojrzenia Wrocloversów. Spojrzenia te również padały na samochody do wożenia bagaży, w nadziei na przejażdżkę.

Instagramaniacy odwiedzili również bagażownie oraz lotniskową straż pożarną, w której była okazja sfotografować jedyne w swoim rodzaju wozy strażackie. Miejmy nadzieję, że prędko ich ponownie nie zobaczymy, wybierając się w podróż samolotem 🙂

Dziękujemy za wspólne przekraczanie granic (również tych ustalonych w prawie polskim) i świetną rozrywkę poprzez odkrywanie zakamarków wrocławskiego lotniska. Do tych, którzy się nie załapali na EXPLORE WROCŁAW AIRPORT – widzimy się JUTRO (23.04.1026) w Opera Softwate Wrocław!

Share Button
Explore Wrocław Airport
Tagi:                        

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *